O nas
Kim Jesteśmy?

Ja – Magic. Mój mąż – Kris. Z wykształcenia oboje jesteśmy anglistami. Mamy dwóch synków – Jonatana i Franka. A od pewnego czasu mamy też koty: dla nas najpiękniejsze i najbardziej magiczne z magicznych – rosyjskie niebieskie.
Kiedyś jedynie o nich marzyłam. Dawno, dawno temu, zobaczyłam je raz na żywo i już nigdy z mojego serca i z mojej głowy nie wyszły. Teraz wiem, że to była miłość od pierwszego wejrzenia – wejrzenia w mądre, szmaragdowe oczy. Ale w tym czasie kot rosyjski niebieski pozostawał jedynie w sferze naszych marzeń – tych, których nie masz śmiałości spełnić, bo wydają ci się zbyt szalone. Na szczęście po wielu latach odnalazłam w sobie i myśl rusałkach, i siłę, by zrealizować moje marzenie. Czasem potrzeba nam w życiu ogromnej siły, żeby się odnaleźć, żeby coś zmienić i żeby zaryzykować.
Zaryzykowałam. Byłam gdzieś bardzo, baaaardzo daleko od siebie, w odrębnej galaktyce właściwie, gdy mąż mi powiedział „A czemu nie?”. I od samej myśli zaczęło mi się to w głowie układać.
Jeśli zielony jest kolorem nadziei, to szmaragdowy jest kolorem spełnienia. Wraz z moją pierwszą hodowlaną kotką spełniło się moje wielkie marzenie. Dzięki niej odzyskałam spokój, równowagę i radość. Dzięki rusałkom nie pędzę, a doceniam i łapię chwile. Patrzę na moje koty, jestem  z nimi i jestem szczęśliwa. Widzę, jak dużym uczuciem i uwagą darzy je mój mąż i jestem jeszcze bardziej szczęśliwa. Przyglądam się zabawom kotów i moich dzieci i gdy zdaje mi się, że już szerzej się uśmiechnąć nie potrafię – one zawsze mnie zaskakują. I to jest właśnie MAGIA.

Skąd się wzięła nasza nazwa?

Z wielkiej miłości do tej właśnie rasy kotów i do siebie nawzajem, powstała moja hodowla. Ma to być miejsce, gdzie czas się zatrzymuje i gdzie doceniamy naszą teraźniejszość. Nasze koty przypominają nam o tym, co jest w życiu ważne – o rodzinie, przyjaźni, radości i słońcu za oknem. Przypominają nam o tym, że ważniejsze jest ‘być’, a ‘nie mieć ‘i o tym, żeby być razem i po prostu być dobrym człowiekiem, póki mamy nasz czas – czas na Ziemi. Najbliżsi od zawsze mówią do mnie „Magic”, ale to mój mąż znalazł idealną nazwę mojej hodowli kotów rosyjskich niebieskich: FIND YOUR MAGIC, czyli w języku polskim „ZNAJDŹ SWOJĄ MAGIĘ”. On mówi, że znalazł mnie. A ja twierdzę, że gdy zamieszkała z nami Xia, odnalazłam siebie na nowo. Chciałabym, by każdy miał swoją życiową magię lub odnalazł tę, którą zgubił.

CERtyfikowana hodowla

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Nasz Klub:

Polska Federacja Felinologiczna:

Międzynarodowa Federacja Felinologiczna:

Zaprzyjaźnione hodowle: